Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: localized_options w menu_navigation_links() (linia 1861 z /agatplus.pl/includes/menu.inc).

Aluminiowe ogrody zimowe

ogrody zimoweWpuść słońce dzięki aluminiowemu ogrodowi zimowemu

Aluminiowy ogród zimowy wniesie światło i przestrzeń do Waszego domu. Proszę sobie wyobrazić ten efekt w piękny, wiosenny dzień! Ale tak naprawdę, dzięki ogrodowi zimowemu można cieszyć się światłem i przestrzenią przez okrągły rok we własnym domu lub przyjemnym pokoju słonecznym. Aluminium daje niemal nieograniczone możliwości, od najprostszego dobudowanego ogrodu zimowego do skomplikowanych budowli.

Ogród zimowy w każdym stylu architektonicznym

Stosownie do Państwa zamierzeń, profile aluminiowe firmy Reynaers pomogą Państwu zbudować wymarzony ogród zimowy. Styl "funkcjonalny", na przykład, wygląda prosto, a jednocześnie elegancko, natomiast styl "oranżeria" przywodzi na myśl autentyczny nastrój wiktoriańskiej werandy. Do romantycznych stylów architektonicznych i renowacji proponujemy serię "renesansową". Własny, aluminiowy ogród zimowy dla każdego.

Zadaszony taras

Jeśli, jednak, nie mają Państwo miejsca na ogród zimowy, a chcieliby uzyskać podobną atmosferę, możecie zdecydować się na markizę firmy Reynaers. Nasze aluminiowe markizy wpuszczają dostatecznie dużo światła, a ich styl jest ponadczasowy. Ponadto, doskonale chronią przed deszczem i wiatrem.

Zalety aluminiowych ogrodów zimowych:

• Różnorodność kształtów i stylów.
• Szeroka paleta kolorów.
• Szeroki asortyment akcesoriów: wentylacyjnych, systemów żaluzji, sterowników.
• Wysoka jakość.