Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: localized_options w menu_navigation_links() (linia 1861 z /agatplus.pl/includes/menu.inc).

Rolety nadstawne

 

rolety rks nadstawne

Są to rolety nakładane na stolarkę okienną PCV, ALU lub drewnianą. Doskonały sposób na dokonanie zintegrowanej zabudowy wnęki wraz z oknem. Możliwość dobrania odpowiedniego koloru skrzynek i prowadnic do stolarki okiennej sprawia iż to dodatkowe zabezpieczenie jest niemal niezauważone.
Skrzynka roletowa z twardego PCV produkowana jest w następujących wymiarach:

system VegasReno (16,5cm, 20,5 cm,)
system BeClever (16,5 cm, 20,5 cm, 24,5 cm)

rolety podtynkowe nadstawneWspółczynnik izolacji cieplnej skrzynki K wynosi od 0,7 do 1,1. Do systemu nadstawnego stosujemy pancerze aluminiowe V39 i V45 wypełnione pianką poliuretanową wysokiej gęstości, oraz pancerz V37 PCV w kolorystyce dostępnej w katalogach firmy "VERTEX". Do systemu nadstawnego stosujemy pełną gamę napędów ręcznych i elektrycznych.

 

 

 

BE CLEVER

 

System BeClever oparty jest na trzech wielkościach skrzynek (BC 16, BC 20, BC 24) stosowanych zależnie od wysokości pancerza rolety. Wszystkie typy skrzynek mają tą samą szerokość 255 mm, w związku z tym element górny oraz elementy dolne są takie same we wszystkich trzech skrzynkach. Pojemność skrzynki wzrasta przez zastosowanie różnych profili czołowych, takich samych od strony wewnętrznej i zewnętrznej pomieszczenia. Gdy montaż nie przewiduje zabudowy skrzynek, powierzchnia profilu czołowego jest biała i gładka, natomiast gdy skrzynka jest przewidziana do zabudowy profil czołowy jest montowany odwrotnie, na zewnątrz mamy powierzchnię poziomo żłobkowaną w kolorze kremowym, a roleta jest dodatkowo wyposażona w aluminiowy profil kątowy AA00 - nośnik tynku.

Dane techniczne:

System BeClever jest przystosowany do montażu na każdym typie okna plastikowego lub drewnianego. Do tego celu służy profil adaptacyjny skrzynki – PC00, który montujemy bezpośrednio do górnej futryny okna po czym nakładamy na okno kompletną skrzynkę, która zatrzaskuje się na profilu adaptacyjnym.

Profile:

Rodzaje profilu

V37

V39

 V45

Wysokość profilu [mm]

37

39

 45

Grubość profilu [mm]

7,6

9

9

Ilość listw na 1 m wysokości [szt]

27

25

22

Ciężar 1m2 [kg]

2,8

3

3,5

Maksymalna szerokość rolety [m]

2,8

2,8

2,9

 Maksymalna powierzchnia rolety [m2]

 6

6

 6,5

W skrzynce BC 16 ma zastosowanie profil PF10, w BC 20 profil PF20, a w BC 24 profil PF20 nadbudowany profilem PF30. Profil czołowy może być zamontowany w skrzynce na dwa sposoby.

 

VEGAS REVO

 

System rolet nadstawnych Vegas Revo wyposażony jest w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji. Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe w atrakcyjnej cenie.

System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

To system stworzony przez specjalistów dla specjalistów: architektów, budowlańców, producentów oraz dystrybutorów systemów osłonowych.